قوانین و مققررات

کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت taheiran به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت taheiran  به معنی توافق کامل شما با قوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد. – taheiran  متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد. – در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات taheiran در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.
استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی taheiran می باشد. – کاربر سایت با ثبت نام و استفاده از خدمات taheiran موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.
– استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، taheiran می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.
– استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است.
– احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.
– کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.
– در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده taheiran نیست.
– کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
– استفاده کاربر از taheiran به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص taheiran خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.
– taheiranدر رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.
– taheiran مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.
– کلیه محتوای سایت taheiran صرفاً متعلق به خانم شبنم بیرانوند می باشد. هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از محتوای سایت taheiran بدون کسب مجوز مکتوب از نامبرده غیر مجاز است و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

سبد فروشگاه

بستن
ساید بار رفتن به بالا